O nas

Jesteśmy wielbicielami tenisa, związanymi z tą dyscypliną od najmłodszych lat, dlatego ze sportowej pasji postanowiliśmy uczynić swój sposób na życie. W pracy trenerskiej wykorzystujemy doświadczenie zdobyte w okresie grania wyczynowego, a obecnie- aktywnego udziału w rozgrywkach amatorskich. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i odświeżamy wiedzę podczas kursów i warsztatów prowadzonych przez światowej klasy metodyków tenisa.

Jak powszechnie wiadomo, tenis jest wspaniałą formą aktywnego spędzania czasu, zaś zdobyte na korcie umiejętności zarówno motoryczne, jak i kształtujące charakter mogą być z powodzeniem wykorzystywane także poza kortem, w codziennym życiu.

Oferta Akademii jest różnorodna, bowiem w tenisa grać można w każdym wieku, niezależnie od stopnia sprawności fizycznej czy innych aktywności. Zajęcia zawsze dostosowane są do wieku i stopnia zaawansowania naszych adeptów oraz ich indywidualnych predyspozycji.

Filarami Akademii jest rzetelne szkolenie, indywidualne podejście z odpowiednią dawką humoru, nauka przez zabawę, przy jednoczesnym kształtowaniu właściwych postaw na korcie. W każdym aspekcie szkolenia zwracamy uwagę na zdrową rywalizację oraz propagujemy przestrzeganie zasad fair play.

Oferujemy zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży jako najlepszą formę nauki, zaprzyjaźnienia się z tenisem, a jednocześnie zawieranie na korcie nowych znajomości, budowanie wzajemnych relacji, współpracę w grupie. Zapewniamy jednocześnie dodatkowe sprzęty, które pozwalają uatrakcyjnić przyswajanie wiedzy oraz skutecznie wspomagają naukę z wykorzystaniem różnorodnych ćwiczeń.

Odpowiadając na zapotrzebowanie oferujemy również zajęcia indywidualne, które w jeszcze większym stopniu pozwalają dostosować przebieg treningu do warunków i potrzeb zawodnika.